Замовлення екскурсій

Шановні відвідувачі, у нашому музеї Ви можете замовити групові та індивідуальні екскурсії, як усією експозицією музею, так і окремими її розділами на Ваш вибір.

Постійна експозиція музею поділяється на такі розділи :

  • Оглядова екскурсія, тривалістю 1 година, передбачає загальне знайомство з усіма представленими в музеї історичними періодами та їх ключовими експонатами.
  • Розширена екскурсія, тривалістю 2 години, передбачає поглиблений огляд експозиції, дає змогу детальніше ознайомитися із основними прийомами військового мистецтва різних епох, еволюцією озброєння та уніформи.
  • Тематична екскурсія, тривалістю до 1 години, може охоплювати окремий розділ експозиції  чи обрану відвідувачем тему (за розділами експозиції) на якій зосередиться екскурсовод.

Мови проведення екскурсій: українська, англійська, російська.

Відкрийте для себе нові цікаві факти з історії зброї та військового спорядження, прапорництва та нагородної символіки. Це дозволить вам краще зрозуміти історичну, культурну та духовну спадщину сучасних Збройних сил України.

Замовити екскурсію необхідно заздалегідь за номером: (044) 284-64-76


Уроки патріотичного виховання

Шановні відвідувачі, в нашому музеї Ви маєте прекрасну можливість отримати теоретичні знання з історії вогнепальної зброї і практичні навички зі збирання-розбирання зразків сучасного озброєння Збройних Сил України протягом уроку «Захист Вітчизни».

Ми пропонуємо базовий та розширений уроки:

  • базовий урок передбачає розбирання та збирання автоматів Калашникова (АК-47, АК-74);
  • розширений урок включає розбирання та збирання пістолета Стєчкіна (АПС), автоматів Калашнікова (АК-47, АК-74), кулемету Калашнікова модернізованого (ПКМ). Можливе надання інших учбових зразків зброї за попередньою домовленістю.

Мови проведення екскурсій: українська, англійська, російська.

Відкрийте для себе нові цікаві факти з історії зброї та військового спорядження, прапорництва та нагородної символіки. Це дозволить вам краще зрозуміти історичну, культурну та духовну спадщину сучасних Збройних сил України.

Замовити урок необхідно заздалегідь за номером: (044) 284-64-76Проведення експертизи культурних цінностей

Згідно наказу Міністерства культури України № 744 від 11.09.2014 фахівці музею, можуть проводити державну експертизу предметів нумізматики, фалеристики, медальєрики, холодної та вогнепальної зброї, а також транспортних засобів та предметів техніки.

З питань проведення експертизи звертайтеся за телефонами: (044)280-06-00, 284-78-91


Щотижневий кінопоказ

Шановні відвідувачі! З 7 жовтня 2017 року щосуботи о 15.00 проводяться кінопокази історичних фільмів з військової тематики. Цього тижня до вашої уваги пропонуємо кінострічку "Крила" режисера Вільяма А.Вельмана. Перегляути фільм Ви можете придбавши вхідний квиток до музею. До зустрічі!


 

Ціни на послуги музею

Вхідна плата 30 грн.
Вхідна плата для учнів середніх шкіл (ліцеїстів),  студентів  середніх та вищих навчальних закладів 15 грн.
Загальна екскурсія експозицією музею (45-60 хв.) 100 грн.
Розширена екскурсія експозицією музею (близько 2 год.) 190 грн.
Екскурсія англійською мовою 190 грн.
Практичне заняття з розбирання та збирання зброї «Урок  патріотичного виховання» (група до 25 осіб) -Базовий 100 грн.
Практичне заняття з розбирання та збирання зброї «Урок  патріотичного виховання» (група до 25 осіб) -Розширений 150грн.
Плата за професійну фото- та відеозйомку 150 грн.
Вхідна плата до музею для військовослужбовців (всіх категорій),  ветеранів війни, учасників бойових дій, дітей дошкільного віку,  дітей сиріт, працівників музейних установ, членів Міжнародної  Ради музеїв ЮНЕСКО, інвалідів дитинства та інвалідів І, ІІ  групи, керівників екскурсійних груп безкоштовно