Червоні мундири - один з найбільш відомих символів британської армії. Спершу, у 17 сторіччі, червоний колір був обраний через свою дешевизну, червоний колір використовується досі як данина традиціям. Червоні мундири міняли свій крій протягом сторіч, допоки в 1856 році не був встановлений однобортний мундир, в якому у 1881 році були змінені система полкових кольорів та знаків розрізнення. В такому вигляді червоні мундири існували на початку 20-го сторіччя.
Зображення на комірі (та на гудзиках у офіцерів) позначали полк, різні емблеми у вигляді слонів були у полків, які служили у свій час в Індії, емблема у вигляді слона з баштою на спині була у Полку Герцога Веллінгтона (The Duke of Wellington's (West Riding Regiment)) - це один з найстаріших полків армії Великої Британії. Полк був сформований в 1881 році, коли були з'єднані 33-й піхотний полк Герцога Веллінгтона (заснований в 1702 році) та 76-й піхотний полк (заснований в 1787 році). Під час Першої світової війни полк складався з двох батальйонів, 1-й батальйон полку всю війну знаходився в Індії, 2-й батальйон воював на Західному фронті.
Британська армія була першою армією світу, яка ввела форму захисного кольору (хакі) для польових умов, і в 1902 році червоні мундири були остаточно призначені лише для парадної та парадно-вихідної форми одягу.