Виставка «Антитерористична операція, весна 2014 року»
  • опубліковано 2014-06-04

Виставка «Антитерористична операція, весна 2014 року»

4 червня 2014 року на майданчику поблизу Національного військово-історичного музеї України відкрилася фотовиставка «Антитерористична операція, весна 2014 року», присвячена подіям на сході України у ході антитерористичної операції. Нині на Сході країни тривають бойові протистояння між терористичними сепаратистськи-налаштованими угрупуваннями та воїнами української армії. Саме в такі моменти військові фотографи працюють, як митці та історики водночас.

Світлини виставки презентують картини протистоянь, починаючи з анексії Криму у лютому-березні 2014 року та боротьби на перешийках півострова. Продовжують експозицію фотографії подій на Сході країни – від появи російських диверсантів і проросійськи-налаштованих сепаратистів Донецької та Луганської областей – до завершальних стадій Антитерористичної операції. Саме цим подіям присвячено виставку українських фронтових кореспондентів – Олексія Дмитрашковского, Олексія Мазепи, Олександра Васильченка, Владислава Волошина, Віктора Грома та Владислава Селезньова.

Створення виставки стало можливим за організаційної підтримки Міністерства оборони України, Управління преси та інформації Міністерства оборони України, Благодійної фундації «Відкриті серця України» та Молодіжної громадської організації «Київський клуб «Червона Зірка».

Виставка працює щоденно з 4 червня 2014 року за адресою: м. Київ, вул. Грушевського 30/1, майданчик поблизу Національного військово-історичного музею України.