Фотозона

Фотозона "Кабінет Павла Скоропадського"

«Нарешті, настало дев'яте листопада, день, який я завжди вважав останнім днем мого Гетьманства» [пунктуація автора] – писав Павло Скоропадський у своїх спогадах у 1920-і рр. Сьогодні – 105 років з останнього дня правління Павла Скоропадського.
9 листопада він отримав від посла Української Держави у Німеччині барона Штейнгеля докладну інформацію про революцію в Другому Райху та падіння кайзера. Крім того, Скоропадський дізнався про ймовірне проведення Українського Національного Конгресу який мав би остаточно скасувати його владу.
У нашому музеї зберігаються німі свідки останніх днів Гетьманату, коли майбутнє держави та її лідера вимагало прийняття швидких та непростих рішень. Окремою експозицією представлена реконструкція гетьманського кабінету, яку створили наші наукові співробітники на підставі збережених фотографій покоїв П. Скоропадського. Там розміщені оригінальні книжкові шафи, які у 1918-1920 рр. ймовірно перебували у генерал-губернаторському (гетьманському) палаці.
Запрошуємо вас сфотографуватись або зняти відео у гетьманському кабінеті - найкращому місці, де можна це зробити. Чекаємо Вас у нашому музеї!