• опубліковано 2018-06-12
 • Відкриття Третьої міжнародної науково-практичної конференції з історії зброї та озброєнь

  Сьогодні відбулося відкриття Третьої міжнародної науково-практичної конференції з історії зброї та озброєнь що триватиме 5 днів (12-15 червня 2018 р.).

  З вітальним словом до гостей та учасників конференції звернувся т.в.о. директора Музею та побажав науковцям–дослідникам плідної та цікавої роботи і нових наукових відкриттів.

  До слова було запрошено заступника Міністра закордонних справ Василя Боднара, який зазначив, що «дипломатія без зброї, як оркестр без інструментів» та наголосив на необхідності проведення подібних заходів.

  Сьогоднішній захід є надзвичайно важливим та актуальним у сфері вивчення пам’яток військової історії та розвитку міжнародного наукового співробітництва. Сподіваємось, що закладена ще у 2014 році традиція й надалі матиме вірних послідовників.

  Організаторами конференції виступили: Національний заповідник "Софія Київська", Національний військово-історичний музей України, Інститут історії України НАНУ, "Центр Дослідження Історичної Зброї" (Київ, Україна), The Fund for Research of Ancient Civilization (NY, USA).

  Дякуємо військовому репортеру Руслану Ганущаку за надані фотоматеріали та Центральному будинку офіцерів Збройних сил України за технічну підтримку.