• опубліковано 2019-10-31
 • У НВІМУ пройде Всеукраїнська конференція присвячена історії панцерних потягів та залізничних військ

  ВІДДІЛ ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩИНИ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ
  ДЕПАРТАМЕНТУ КОРПОРАТИВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ», РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ «ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ» АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ», НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІЙСЬКОВО-ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ УКРАЇНИ, НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОБОРОНИ УКРАЇНИ ІМ. І. ЧЕРНЯХОВСЬКОГО, ЦЕНТР ПАМ’ЯТКОЗНАВСТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ТА УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ОХОРОНИ ПАМ’ЯТОК ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ 12 грудня 2019 року на базі
  Національного військово-історичного музею України (м. Київ) проводять Всеукраїнську наукову військово-історичну конференцію «Історія панцирних потягів та залізничні війська в Україні» з нагоди Дня Сухопутних військ!

  Для обговорення пропонується тематика:
  - панцирні потяги (бронепоїзди) та залізничні війська України під час національно-визвольних змагань (1917 – 1921 рр.) та Другої світової війни (1939 – 1945 рр.);
  - перебіг окремих військових операцій за участі бронепоїздів;
  - історія Державної спеціальної служби транспорту України;
  - залізничні війська у предметах фалеристики, вексилології, уніформістики та фотографії;
  - броньований рухомий склад в музейних виставках і експозиціях.

  Запрошуємо Вас взяти участь у роботі конференції.

  1. Робоча мова: українська.
  2. Подання матеріалу: стаття подається в електронному вигляді на електронну пошту myronov@uz.gov.ua окремим файлом, назва якого повинна містити прізвище автора (наприклад «Петренко.doc»). Відправивши матеріал електронною поштою, будь-ласка, зателефонуйте контактній особі (Рубан Микола Юрійович: (063) 498-45-38) і отримайте підтвердження про отримання Вашої статті.
  3. Поля: зліва – 3 см, справа – 1 см, зверху – 2 см, знизу – 2 см.
  4. Обсяг роботи: 4-8 сторінок тексту набраного у редакторі Word 1997-2003, шрифт – Тimes New Roman, кегль – 12, міжрядковий інтервал – 1,5, абзац – 1,25.
  5. Вимоги до оформлення тексту:
  5.1. У верхньому лівому куті зазначити універсальний десятинний код (УДК).
  5.2. Вказати ім’я, прізвище та місто.
  5.3. Назва статті друкується заголовними літерами.
  5.4. Анотація до статті повинна мати об’єм 600-800 знаків з пробілами (до 8 рядків), в якій коротко викладається мета, зміст та актуальність статті.
  5.5. Подаються ключові слова.
  5.6. Текст статті друкується відповідно до вимог п. 4 цього запрошення.
  5.7. Оформлення списку «Джерела та література»: з абзацу, без відступу, 12 кегль, одинарний інтервал. Посилання у тексті на джерела та літературу робити у квадратних дужках (наприклад [1, с.12]) відповідно до списку використаних джерел та літератури, розміщених за абеткою наприкінці тексту.
  5.8. Ілюстрації (фото) подавати в електронному варіанті в форматі ТІF (300 dpi) або JPEG. Підписи та посилання до них у тексті – обов’язкові.
  6. Відомості про автора обов’язково подаються наприкінці статті після списку «Джерела та література»: П.І.Б. автора; місце роботи або навчання; посада автора; вчене звання; науковий ступінь; домашня адреса, поштовий індекс; робоча адреса, поштовий індекс; телефон (мобільний, домашній, робочий); електронна адреса; П.І.Б. і посада керівника (ректора). Стаття та відомості про автора повинні бути в одному файлі.
  Автори відповідають за повноту висвітлення досліджуваних питань, системність викладу, достовірність наведених фактів, посилання на джерела, написання власних імен, географічних назв тощо. Дотримання вимог до оформлення матеріалу є обов’язковим для включення його у збірник конференції. Статті друкуються за авторською редакцією.
  Оргкомітет залишає за собою право на відбір матеріалів для друкування та їх редакційного редагування.
  Повідомлення про вихід збірника матеріалів конференції «Історія панцирних потягів та залізничні війська в Україні: історичний поступ» та його електронний варіант буде надіслано кожному автору.


  Матеріали просимо надсилати до 22 листопада 2019 року
  Електронна пошта:
  myronov@uz.gov.ua

  Контактні особи:
  - Рубан Микола Юрійович: (063) 498-45-38
  - Ляшенко Ксенія Анатоліївна: (044) 284-64-76

  В ході роботи конференції передбачено екскурсії до Національного військово-історичного музею України, Київської дитячої залізниці та Виставки історичного рухомого складу на станції Київ-Пасажирський.