• опубліковано 2014-05-03
 • Відкриття виставки «Перемога. 1945-й: Український фактор»

  Шановні відвідувачі! 9 травня 2014 року о 10.00 на майданчику поблизу Національного військово-історичного музеї України відбудеться відкриття фотовиставки «Перемога. 1945-й: Український фактор», присвяченій 69-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

  Ця перемога завойована кров’ю та потом всіх народів колишнього Радянського Союзу і є для всіх одна. Саме любов до рідної землі та прагнення звільнити її від ворожого поневолення надихали на фронті та в тилу сотні тисяч героїв на подвиг у боротьбі з ненависними загарбниками.

  Відвідувачі виставки матимуть можливість ознайомитись з невідомими фотографіями людей і подій, що відбувались на теренах України у передвоєнний період (1920–1930), а також у воєнний час (1941–1945), дізнатися інформацію про розширення у листопаді 1943 року кордонів СРСР. Крім того, поціновувачі історії зможуть ознайомитися зі статистичною інформацією щодо втрат радянської армії у період Великої Вітчизняної війни за національним складом, чисельності мирного населення навмисно знищеного нацистами та вивезеного на роботи до Німеччини й осягнути внесок України у Перемогу 1945 року.

  В урочистому відкритті виставки візьмуть участь представники вищих органів державної влади, музейних та наукових установ, ветерани тощо.

  Створення виставки стало можливим за участі Молодіжної громадської організації «Київський клуб «Червона Зірка», Всеукраїнської громадської організації «Союз «Народна Пам'ять», ТОВ «Музей історичних та культурних реліквій родини Шереметьєвих». Відкриття виставки відбудеться 9 травня 2014 року о 10.00