• опубліковано 2018-02-26
 • Вшанування полеглих дарничан – учасників антитерористичної операції в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у НВІМУ

  23 лютого 2018 року у Національному військово-історичному музеї відбувся захід з вшанування полеглих дарничан – учасників антитерористичної операції в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та вручення «Книг пам’яті» родинам загиблих.

  Захід було організовано та проведено громадською спілкою «БРАТЕРСТВО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ» разом з Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією, Національним військово-історичним музеєм, за участі родин загиблих, духовенства, громадськості, учнівської та студентської молоді.

  Перед зібранням виступив ТВО директора музею – А.ІЛЬЄНКО, який звернув увагу на важливість та необхідність збереження пам’яті про військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції, засвідчення нашої поваги до їх подвигу та героїзму. Заступник голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації – П.ЗАХАРЧЕНКО, відзначив роль захисників державності, які проживають на території Дарницького району столиці. У свою чергу, радник голови Дарницької РДА з питань ветеранів війни - учасників антитерористичної операції, голова  громадської спілки «БРАТЕРСТВО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ» - Г.КОРОЛЮК у своєму виступі наголосив:  «Дуже символічно, що саме сьогодні, 23 лютого, ми низько схиляємо голови, вшановуючи пам'ять наших захисників, їх героїчний подвиг. В новітній історії України вже немає місця святам тоталітарного радянського режиму, ганебним надбанням цього режиму, який і досі процвітає на теренах ворожої нам країни, країни-агресора. Історію сьогодення виписують своєю кров’ю новітні герої, кращі сини нашої держави, що не вагаючись, поклали свої життя заради України, вільної та квітучої».

  Представник духовенства - настоятель храму Святих Бориса і Гліба УГКЦ на Позняках отець Андрій Боднарук  провів молебень на вшанування пам’яті загиблих та вручив родинам загиблих  пам’ятні сувеніри.

  Учасники заходу також прослухали  екскурсію експозицією НВІМУ, що присвячена війні на Сході України.

  http://darn.kievcity.gov.ua/news/19998.html