• опубліковано 2019-01-28
 • Чергова подорож виставки "Блокпост Пам'яті"

  Продовжується співпраця Національного військово-історичного музею України з Управлінням цивільно-військового співробітництва щодо організації та проведення гуманітарних проектів з питань популяризації Збройних Сил України та донесення до спільноти загроз продовження російської агресії проти України.
  В рамках зазначеного організовано роботу пересувної виставки "Блокпост Пам'яті" співробітника Національного військово-історичного музею Павла Нетьосова, що вперше перетнула кордон та 27-28 січня працює у м.Варшава (готель POLONIA Palace Hotel).
  30 та 31 січня заплановано роботу виставки в філії НВІМУ - Музеї "Герої Дніпра", за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Національна Гвардія, 14-д.
  Чекаємо на вас!

  Довідково. Виставка складається з тридцяти чотирьох вітрин, в яких представлені речі загиблих українських військових, бійців добровольчих батальйонів, Національної Гвардії України, підрозділів МВС та СБУ. Речі багатьох загиблих військових, було зібрано під час реалізації гуманітарного проекту “ЕВАКУАЦІЯ 200”, інші - передані рідними загиблих.