• опубліковано 2020-01-10
 • "Сильні духом. Мами"

  14 січня 2020 року о 14.00 у приміщенні Національного військово-історичного музею України (м.Київ, вул.Грушевського 30/1) відбудеться відкриття фотовиставки "Сильні духом. Мами".

  Дванадцять мам з різних куточків України, які втрати синів на війні, але знайшли сили жити далі, стали підтримкою та прикладом для інших, займають активну громадянську позицію: саме вони є героїнями фотопроекту, який вперше був презентований  до Дня матері у 2019 році.

  На жаль, вже понад 6 тисяч осіб у нашій державі отримали статус «член родини загиблого військовослужбовця», серед них чисельна категорія – матері. Фотопроект організований з метою вшанування членів родин загиблих,  привернення уваги громадськості до проблем їхньої психологічної та духовної реабілітації та з метою вшанування пам’яті загиблих Героїв. Життя триває – ось основний посил, що зчитується зі світлин фотографа Мирослави Марциненко. Магазин одягу «Синій льон», дизайнери: одягу - Лідія Лущик, прикрас - Ольга Бунеску, візажистки Олена Тулапіна, Оксана Мороз, та талановита дизайнерка авторських головних уборів та прикрас для волосся Ірина Підліпська створили учасницям проекту вишукані образи.

  Фотовиставка «Сильні духом. Мами» ініційована Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ у рамках проекту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин загиблих військовослужбовців, а також за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Ветеранське братерство» та Національного військово-історичного музею України.

  Untitled-1.jpg