• опубліковано 2020-02-24
 • НВІМУ запрошує на V Всеукраїнську конференцію "Війна на Донбасі"!

  МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ, НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІЙСЬКОВО-ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ УКРАЇНИ, СЕКТОР ВОЄННО-ІСТОРИЧНОЇ ПОЛІТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ ВІЙСЬКОВОЇ ОСВІТИ, НАУКИ, СОЦІАЛЬНОЇ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ МІНОБОРОНИ УКРАЇНИ, НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР ВОЄННОЇ ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ІВАНА ЧЕРНЯХОВСЬКОГО запрошують взяти участь у V Всеукраїнській науковій військово-історичній конференції «ВІЙНА НА ДОНБАСІ. 2014 – 2019 рр.», що пройде 16 квітня 2020 року на базі Національного військово-історичного музею України.

  Для обговорення пропонується тематика:
  - історія бойових дій під час Війни на Сході України;
  - перебіг окремих військових операцій;
  - діяльність військових частин під час Війни на Донбасі;
  - формування нових бригад та батальйонів у складі Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Міністерства Внутрішніх Справ України, добровольчого українського корпусу та їх участь у бойових діях;
  - Державна прикордонна служба України та проблема захисту кордонів;
  - герої військового протистояння на Донбасі;
  - використання військової техніки та захисного спорядження під час бойових дій: проблеми та підсумки;
  - діяльність груп цивільно-військового співробітництва МОУ та волонтерських організацій;
  - військово-політичні наслідки конфлікту;
  - військові та цивільні втрати;
  - військові події у предметах фалеристики, вексилології, уніформістики та фотографії;
  - відображення подій Війни на Сході України в музейних виставках і експозиціях.

  Умови участі:
  1. Робоча мова: українська.
  2. Подання матеріалу: стаття подається в електронному вигляді на електронну пошту mil_muz@ukr.net окремим файлом, назва якого повинна містити прізвище автора (наприклад «Петренко.doc»). Відправивши матеріал електронною поштою, будь-ласка, зателефонуйте контактним особам і отримайте підтвердження про отримання Вашої статті.
  3. Поля: зліва – 3 см, справа – 1 см, зверху – 2 см, знизу – 2 см.
  4. Обсяг роботи: 4-8 сторінок тексту набраного у редакторі Word 1997-2003, шрифт – Тimes New Roman, кегль – 12, міжрядковий інтервал – 1,5, абзац – 1,25.
  5. Вимоги до оформлення тексту:
  5.1. У верхньому лівому куті зазначити універсальний десятинний код (УДК).
  5.2. Вказати ім’я, прізвище та місто.
  5.3. Назва статті друкується заголовними літерами.
  5.4. Анотація до статті повинна мати об’єм 600-800 знаків з пробілами (до 8 рядків), в якій коротко викладається мета, зміст та актуальність статті.
  5.5. Подаються ключові слова.
  5.6. Текст статті друкується відповідно до вимог п. 4 цього запрошення.
  5.7. Оформлення списку «Джерела та література»: з абзацу, без відступу, 12 кегль, одинарний інтервал. Посилання у тексті на джерела та літературу робити у квадратних дужках (наприклад [1, с.12]) відповідно до списку використаних джерел та літератури, розміщених за абеткою наприкінці тексту.
  5.8. Ілюстрації (фото) подавати в електронному варіанті в форматі ТІF (300 dpi) або JPEG. Підписи та посилання до них у тексті – обов’язкові.
  6. Відомості про автора обов’язково подаються наприкінці статті після списку «Джерела та література»: П.І.Б. автора; місце роботи або навчання; посада автора; вчене звання; науковий ступінь; домашня адреса, поштовий індекс; робоча адреса, поштовий індекс; телефон (мобільний, домашній, робочий); електронна адреса; П.І.Б. і посада керівника (ректора). Стаття та відомості про автора повинні бути в одному файлі.
  Автори відповідають за повноту висвітлення досліджуваних питань, системність викладу, достовірність наведених фактів, посилання на джерела, написання власних імен, географічних назв тощо. Дотримання вимог до оформлення матеріалу є обов’язковим для включення його у збірник конференції. Статті друкуються за авторською редакцією.

  До видання будуть прийматися матеріали, що відображатимуть військово-історичну складову означеної теми конференції. Статті політичного спрямування не публікуватимуться. Оргкомітет залишає за собою право на відбір матеріалів для друкування та їх редакційного редагування. Повідомлення про вихід збірника П‘ятої Всеукраїнської наукової військово-історичної конференції «Війна на Донбасі. 2014 – 2019 рр.» та його електронний варіант буде надіслано кожному автору.

  Матеріали просимо надсилати до 31 березня 2020 року за адресою:
  01021, м. Київ, вул. Грушевського, 30/1,
  оргкомітет П’ятої Всеукраїнської наукової військово-історичної конференції
  «Війна на Донбасі. 2014 – 2019 рр.»
  Електронна пошта:
  mil_muz@ukr.net
  Телефон для довідок:
  (044) 284-64-76

  Контактні особи від Національного військово-історичного музею України – співробітники наукового відділу інформаційно-музейної діяльності: (044) 284-64-76.