Як отримати
  • опубліковано 2017-12-05

Як отримати "Книгу пам'яті"

Родичі тих військовослужбовців Збройних Сил України, чиї імена внесено до другого тому "Книги пам'яті ЗСУ", можуть безкоштовно отримати примірник книги одним із нижченаведених способів: 
1. Особисто отримати книгу в Національний військово-історичний музей України (м. Київ, вул. Грушевського, 30/1). Графік роботи музею: вівторок-неділя - з 10 до 18 години), п'ятниця - з 10 до 17 години, вихідний день - понеділок.
Схема проїзду громадським транспортом:
- від станції метро «Арсенальна», автобусами №№ 24 або 62 до зупинки «Будинок офіцерів»;
- від станції метро «Кловська» автобусом № 55 до зупинки «Кріпосний провулок».
2. Зателефонувати за номером у Києві (044) 284-64-76 у години роботи музею та домовитися про дату та спосіб отримання книги.
3. Надіслати замовлення довільної форми на електронну адресу mil_muz@ukr.net, або ж відправити листа за поштовою адресою м. Київ, вул. Грушевського 30/1. У темі електронного листа (чи на поштовому конверті) бажано зробити позначку "Книга пам'яті Збройних Сил України".
4. Особисто завітати на презентацію в столицях тих областей, уродженців яких було включено до цього тому "Книги пам'яті". Це міста Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів та Кропивницький, а також м. Старобільськ на Луганщині. Про дату, час та місце майбутніх презентацій буде додатково проінформовано на наших інтернет-ресурсах та у місцевих ЗМІ.
Для полегшення координації родичі загиблих можуть надсилати колективні замовлення від імені регіональних громадських організацій або об'єднань, членами чи учасниками яких вони є.
---
Звертаємо особливу увагу на наступні важливі нюанси: 
- В цій книзі зібрано дані лише про загиблих військовослужбовців Збройних Сил України! Біографії та фотографії героїв, які загинули, захищаючи Україну у складі інших силових структур (МВС, НГУ, ДПСУ та ін), було включено до двотомника "Книга пам'яті МВС", нещодавно надрукованого у видавництві «Фоліо»
- Це не друге видання, а другий том однієї і тієї є ж саме книги. Перший том книги містить фотографії та короткі біографічні довідки про понад 830 полеглих воїнів - уродженців Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської та Закарпатської областей, які загинули в період з 2014 по 1 травня 2016 року. 
- Інформацію про уродженців інших областей, яких не було включено до перших томів видання, буде розміщено у наступних двох томах, підготовка матеріалів та друк яких попередньо заплановані на 2018 рік.
- З огляду на невеликий наклад (1000 примірників), у вільний продаж книга не надійде. Задовольнити подібні замовлення, на жаль, немає жодної можливості. 
- Просимо вас попередньо перевірити, чи дійсно інформація про загиблого бійця міститься саме у цій книзі. Повний список військовослужбовців, чиї імена внесено до другого тому "Книги пам'яті ЗСУ" (859 прізвищ), можна переглянути та завантажити тут: http://memorybook.org.ua/lists/membookvol2.pdf

Просимо за можливості також поширити наведену тут інформацію серед родичів загиблих, тематичних групах, сторінках та на профільних ресурсах.
Дякуємо!