Відкриття виставки-музею Павла Нетьосова «Блокпост Пам’яті. Дарниця
  • опубліковано 2018-04-04

Відкриття виставки-музею Павла Нетьосова «Блокпост Пам’яті. Дарниця".

4 квітня 2018 року о 10:00 годині у приміщенні гімназії № 290 (м. Київ, вул. Ревуцького, 13-А) відбулося урочисте відкриття виставки-музею Павла Нетьосова «Блокпост Пам’яті. Дарниця".

Під час урочистого відкриття виставки були присутні рідні й близькі загиблих воїнів Дарницького району, учасники бойових дій, волонтери, представники громадськості, директори навчальних закладів району, представники Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України. Також була представлена експозиція "Стіна пам’яті загиблих захисників України", яка присвячена загиблим воїнам-дарничанам.

"Блокпост Пам'яті" - це пересувна виставка, представлена у 34 вітринах, де зібрано понад 400 експонатів: документи та речі загиблих військовослужбовців ЗСУ, бійців добровольчих батальйонів, Національної гвардії України, співробітників МВС та СБУ.

Головною метою виставки є збереження пам'яті про захисників України, зокрема, дарничан, які віддали своє життя у війні проти російських окупантів, а також у сприянні патріотичному вихованню молоді, переважно школярів та студентів вищих навчальних закладів. Виставка працюватиме протягом квітня та травня 2018 року.

На виставці також представлено сайт "Книга пам’яті полеглих за Україну" (http://memorybook.org.ua/), на якому на сьогодні розміщено стислі біографії та фотографії 3815 воїнів, загиблих у період з березня 2014 по 30 січня 2018 року. Відвідування сайту можливе за допомогою інформаційного терміналу, який буде розміщено на території виставки, та який працюватиме протягом всього періоду її проведення.

Організаторами цієї виставки-музею є громадські активісти та волонтери Павло Нетесов, Геннадій Сінцов та Олександр Граб.

Виставка проводитиметься за підтримки Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації, ГР "Тут починається Київ", ГО "Дарницька Громадська Варта", ГО "Браття", ТОВ "Активна Країна", народних депутатів України Олександра Супруненка та Віталія Сташука, депутатів Київської міської ради Віталія Павлика та Юрія Сулиги.

 

Виставка триватиме до 1 червня 2018 року. Вхід ВІЛЬНИЙ.

Графік роботи:

Робочі дні: з 10:00 до 16:00 - організовані екскурсії для учнів навчальних закладів Дарницького району. З 16:00 до 20:00 - вхід для всіх охочих.

Вихідні дні: з 10:00 до 20:00 - вхід для всіх охочих.

 

За додатковою інформацією просимо звертатися до Павла Нетесова (Pavel Netesov), голови правління МАДФ "Цитадель", за тел.: +38 (067) 503-32-52.