У Кропивницькому відбулася презентація
  • опубліковано 2018-04-12

У Кропивницькому відбулася презентація

11 квітня, у Кропивницькому відбулася презентація “Книги пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність України“. До видання, у тому числі, увійшли короткі біографії та фото 143 загиблих воїнів із Кропивницького та Кіровоградщини. 
Видaння не можнa придбaти у книгaрнях,адже музей безкоштовно передaє книги родинaм зaгиблих військових. Книги в Кропивницькому зобов’язалась передати Олена Степанок, дружина загиблого військового 42-го окремого мотопіхотного батальйону Володимира Степанка.

Серед присутніх були волонтери, члени родини загиблих бійців, школярі та ліцеїсти. Також захід відвідав перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко.

Під час презентації батько загиблого військового Володимир Бурко виконав пісню про війну, а також композицію авторства учня 31-ї школи Дениса Бірзула. Хлопець також прочитав власний вірш, присвячений військовим.

Колектив Музею висловлює щиру подяку за допомогу в організації заходу першому заступнику голови Кіровоградської ОДА Сергію Коваленку, директору департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА Валентині Житовській та керівництву і колективу обласної універсальної наукової бібліотери ім. Д.І.Чижевського.

Посилання на відорепордаж: https://www.youtube.com/watch?v=2IBgUjlVF28