Візит Його Королівської Високості Принца Майкла Кентського
  • опубліковано 2013-06-30

Візит Його Королівської Високості Принца Майкла Кентського

30 червня у львівському аеропорту ім. Данила Галицького приземлився літак Його Королівської Високості Принца Майкла Кентського. Він прилетів у рамках українсько-британського авіатижня в Україні. Супроводжували Принца 60 членів закритого авіаклубу «Air Squadron» на 24-ох ретролітаках, серед яких - кращі радянські, американські та британські винищувачі: Як-3, Як-11, P-51D Mustang, De Havilland Tiger Moth.

Переліт ескадрильї зі Львова до Києва відбувся 1 липня. 2-4 липня проходив наземний показ літаків клубу, місцем проведення якого став Державний музей авіації. 4 липня відбулися заплановані польоти, після чого учасники фестивалю відбули до м. Севастополь (АР Крим), на військово-історичну реконструкцію Балаклавської битви, що відбулася в період Кримської війни 1853-1856 рр. в районі Федюхіних висот неподалік від Сапун-гори. Принц Кентський в інтерв’ю журналістам назвав реконструкцію «незабутньою».

7 липня Його Королівська Високість відвідав з приватним візитом Військово-морський музейний комплекс «Балаклава». В ході візиту Принц з задоволенням прослухав екскурсію та прогулявся територією колишнього секретного військового об’єкту СРСР.

Його Королівська Високість Принц Майкл Кентський - онук короля Георга V і королеви Марії, двоюрідний брат королеви Єлизавети II. Також він внучатий двоюрідний племінник російського імператора Миколи II.