У НВІМУ відбулася IV Всеукраїнська конференція
  • опубліковано 2019-04-12

У НВІМУ відбулася IV Всеукраїнська конференція "Війна на Донбасі. 2014-2018"

У четвер, 11 квітня 2019 року в Національному військово-історичному музеї України відбувся IV Всеукраїнська наукова військово-історична конференція «ВІЙНА НА ДОНБАСІ. 2014 – 2018 рр.». 
Започаткований у 2015 році, науковий форум об’єднав понад 80 учасників: військових істориків, дослідників, учасників бойових дій, музейників, волонтерів. У рамках конференції обговорюватимуться доповіді у межах широкого кола проблем, а саме: історія бойових дій під час Війни на Сході України, перебіг окремих військових операцій, діяльність військових частин під час Війни на Донбасі, формування нових бригад та батальйонів у складі Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Міністерства Внутрішніх Справ України, добровольчого українського корпусу та їх участь у бойових діях, Державна прикордонна служба України та проблема захисту кордонів, герої військового протистояння на Донбасі, використання військової техніки та захисного спорядження під час бойових дій: проблеми та підсумки, діяльність груп цивільно-військового співробітництва МОУ та волонтерських організацій, військово-політичні наслідки конфлікту, військові та цивільні втрати, військові події у предметах фалеристики, вексилології, уніформістики та фотографії, відображення подій Війни на Сході України в музейних виставках і експозиціях.

Наша команда дякує усім учасникам, гостям форуму та журналістам Військове телебачення України, ТСН Тиждень за висвітлення конференції. Будемо раді бачити усіх вас на наших подальших наукових заходах!