Виставка-реквієм “Герої не вмирають!”
  • опубліковано 2014-12-10

Виставка-реквієм “Герої не вмирають!”

З 10 грудня 2014 року у приміщенні Національного військово-історичного музею України свою роботу розгорне виставка “Герої не вмирають!”, присвячена подіям на півдні та війні на сході України у березні – листопаді цього року (АТО).

На виставці відвідувачі зможуть побачити особисті речі загиблих українських героїв: командира 11-го батальйону територіальної оборони “Київська Русь” Олександра Гуменюка; спецназівця, який врятував м. Маріуполь від російського вторгнення, полковника В`ячеслава Галви; наймолодшого загиблого вояка 18-літнього Георгія Тороповського; афганця та чорнобильця, добровольця батальйону “Айдар” Миколи Личака та інших військовиків. Крім того, у вітринах представлені речі, які належать живим учасникам подій, зокрема командиру морського тральщика “Черкаси” Юрію Федашу, а також десантникам, мотострільцям, нацгвардійцям із різних військових частин.

До того, в експозиції буде широко представлено предмети, що зібрані на місцях боїв у районі кургану Савур-Могила і м. Іловайська Донецької області пошуковою групою ВГО “Союз “Народна Пам`ять” та нашого Музею. Експозиція супроводжується докладним звітом про роботу пошукової групи Національного військово-історичного музею України – ВГО “Союз “Народна Пам`ять” про пошук і вивезення тіл загиблих українських героїв протягом вересня–листопада 2014 р.

В урочистому відкритті візьмуть участь представники державних органів влади, музеїв та наукових установ.

Відкриття виставки відбудеться 10 грудня 2014 року о 15.00 за адресою: Національний військово-історичний музей України, м. Київ, вул. Грушевського, 30/1.

Довідки за телефонами: (044) 280-06-00, 284-62-12, електронна адреса: info@nvimu.com.ua

Запрошуємо на відкриття!