Громадська організація Wołyński Klub Automobilowy відвідала Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки
  • опубліковано 2023-07-11

Громадська організація Wołyński Klub Automobilowy відвідала Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки пройшов спільний польсько-український захід. Громадська організація Wołyński Klub Automobilowy, яка є організатором ХІ-го міжнародного Райду Волинського (щорічного автопробігу за маршрутом: Люблін – Луцьк – Сарни – Луцьк) відгукнулась на пропозицію музею та включила до програми заходів Райду відвідування експозиції музею учасниками автопробігу.
Одним з членів правління Wołyński Klub Automobilowy у 1930 році був легендарний генерал Владислав Андерс. На території музею більше 50 учасників автопробігу зустрілись з членами Громадської організації «Центурія», яка займається військово-патріотичним вихованням молоді. Учасники зустрічі ознайомились з військовою технікою та озброєнням, яке зберігається у музеї, відвідали сквер ім. Генерала Владислава Андерса (що розташований у Луцьку), вшанували загиблих у війні з більшовиками у 1920 році польських і американських пілотів.
Cпільною хвилиною мовчання, вшанували пам'ять українців, які полягли за Незалежність України у сучасній війні з російською федерацією.