Річниця визнання росії
  • опубліковано 2023-11-23

Річниця визнання росії "державою-спонсором тероризму"

23 листопада 2022 р. Європарламент визнав росію державою-спонсором тероризму. За резолюцію проголосували 494 парламентарі.
Україна пройшла довгий шлях до цього дня. Шлях героїзму Збройних Сил України, та відчайдушного спротиву окупантам наших громадян. Роботу величезної кількості юристів та дипломатів. На момент голосування у Європарламенті рф вже встигла здійснити ряд воєнних злочинів протягом 2014-2022 рр. під час анексії українського Криму та збройної агресії на Сході України. Проте зафіксувати це у свідомості міжнародної спільноти вдалося лише на 8-ий рік війни - під час повномасштабного вторгненням росії до України.

Після відступу російських військ із Київської області у квітні 2022 р. співробітникам нашого музею здійснили експедицію на місця бойових дій. Окрім знищеної техніки окупанта ми знайшли купу пояшок з-під горілки, валянки та (символічно) маску орка. Це - справжнє обличчя росії - держави-терориста, поруч із фейковим гуманізмом колективного "толстоєвського". Нині його зміг побачити весь світ.