Виставковий проєкт
  • опубліковано 2024-03-02

Виставковий проєкт "Херсон: оптика протистояння"

1 березня 2022 року місто Херсон окупували російські війська. За кілька днів розпочався безпрецендентний у новітній історії України масовий громадянський супротив загарбникам. Події в окупованому Херсоні, мітинги та опір світ побачив очима фотокореспондента медіаплатформи "Вгору" Олександра Корнякова. Його фотографії з херсонських мирних акцій проти російської окупації облетіли відомі світові інформаційні агенції та медіа – Reuters, The Times, The Guardian, BBC, Aljazeera тощо.

Олександр протягом тривалого часу залишався у окупованому Херсоні і продовжував документувати хід окупації, попри переслідування з боку росіян. Восени 2022 р. найкращі роботи фотографа, зроблені після початку повномасштабного вторгнення і приходу у місто ворогів, побачили жителі Києва, Житомира, Вінниці, Львова, Одеси та інших міст.
 
Світлини Олександра Корнякова лягли в основу виставкового проєкту Національного військово-історичного музею України під назвою "Херсон: оптика протистояння".

Запрошуємо вас на відкриття виставки, яке відбудеться у вівторок, 5 березня о 14.00.

Ви зможете:
 
– Оглянути фотографії Олександра Корнякова з циклу "Нескорений Херсон" та історичні артефакти, пов'язані з подіями у Херсоні впродовж російської окупації
 
– Переглянути документальний фільм "Нескорений Херсон", який розповідає про роботу журналістів Медіаплатформи "Вгору" під час окупації міста, з коментарем режисера Устина Данчука.
 
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.
Для того, щоб відвідати захід, заповнить форму за посиланням:
https://forms.gle/5mx9WcZrZm11BUYp7
 
З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном +380732846476 або пишіть на електронну пошту mil_muz@ukr.net.
 
До зустрічі у НВІМУ!