НВІМУ відкрив нову локацію
  • опубліковано 2024-06-14

НВІМУ відкрив нову локацію "Код незламності" в Угорщині (м. Будапешт)

Географія наших міжнародних виставок продовжує розширюватися

Нещодавно ми відкрили нову локацію "Код незламності" в Угорщині (м. Будапешт) спільно із Центром досліджень трофейного та перспективного озброєння та військової техніки Збройних Сил України на запрошення Асоціації "Фундація "Золота Бджола" (Бельгія).
Ще одна європейська країна побачить результати агресії російської федерації проти України та її громадян, конкретні факти злочинів, порушення правил ведення війни, норм міжнародного гуманітарного права та прав людини зі сторони армії росії.
До експонатів увійшли зразки зброї якими рф наносила удари по цивільній інфраструктурі України (уламки Shahed 136, Х-101/555, Кинджал), вбивала та калічила цивільних громадян (касетні суббоєприпаси ПОМ-2, ПФМ-1, протипіхотні міни тощо).
 
Виставка триватиме до 14 червня у приміщенні Державного самоврядування українців в Угорщині (Budapest, Hajós u. 1, 1065). Всі охочі можуть ознайомитися з експонатами, замислитися над важливістю нашої боротьби та підтримати Україну в її прагненні до справедливого миру та свободи.
 
Локація створена спільними зусиллями із: