Проведення виставки «Блокпост Пам'яті» та презентація Книги Пам'яті у Бердичеві
  • опубліковано 2017-03-28

Проведення виставки «Блокпост Пам'яті» та презентація Книги Пам'яті у Бердичеві

21 березня 2017 року у 30-му гарнізонному домі офіцерів міста Бердичів науковими співробітниками Музею Павлом Нетьосовим та Леонідом Бондарем була проведена виставка «Блокпост Пам'яті» та презентація Книги Пам’яті, перший том якої був випущений у 2016 році.
В Житомирській області 191 сім’я втратила своїх близьких та рідних у боях із російським агресором на сході нашої країни. Виставка і книга - це мала частина того, що ми можемо зробити для збереження пам'яті про наших загиблих співвітчизників. Вони – приклад для нашої молоді. 
Окрема подяка людям, які допомогли організувати цей захід – начальнику відділу по роботі з громадянами та доступу до публічної інформації Міністерсва оборони України генералу Олександру Копаниці, військовому комісару Бердичева Войтовичу Віталію, начальнику управління освіти Бердичівської міської ради Басюк Світлані. 
Виставку відвідали учні 7 шкіл, близько 650 старшокласників. Павло Нетьосов розповів: «У нас зі школярами вийшла чесна та відверта розмова. Після останньої екскурсії, до нас підійшла дівчинка - «Можна я вас обійму?» сказала вона і заплакала. Потім ми довго розмовляли з нею і ще більше думали дорогою назад про це. Ці сльози були нашою нагородою. Нагородою на довгому шляху в 1800 км, через чотири області України, через сотні людських сердець».