Відкриття виставки «Коридор» та презентація книги Всеволода Стеблюка «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта»
  • опубліковано 2017-08-29

Відкриття виставки «Коридор» та презентація книги Всеволода Стеблюка «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта»

В останні дні серпня в Україні вшановується пам'ять загиблих учасників бойових дій в Іловайську та Дебальцевому.
28 серпня 2017 року о 18.00 в приміщенні Національного військово-історичного музею України відбулося відкриття виставки «КОРИДОР», що приурочена 3-м роковинам Іловайської трагедії та презентація книги спогадів Всеволода Стеблюка «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта».
На заході, окрім автора книги Всеволода Стеблюка, були присутні: Юрій Бутусов – український журналіст, головний редактор сайту «Цензор.НЕТ.»; Дмитро Муравський – військовий фотограф; Ігор Гівко, боєць батальйону спеціального призначення НГУ «Донбас» та заступник голови об’єднання учасників АТО «Справедливість», Оксана Гаврилюк – екс-голова прес-служби Міністерства оборони України, один з Братів Капранових – українських письменників та громадських діячів, засновників видавництва «Зелений пес»; а також представники преси, учасники бойових дій, організатори та ін.
Виставка «Коридор» розкриває трагічні події серпня 2014 року в ході боїв за місто Іловайськ. На ній представлені фотографії та поіменні списки загиблих захисників Батьківщини; «Іловайський прапор»; особисті речі, нагороди і документи учасників боїв за Іловайськ 2014 р., зокрема: полковника медичної служби В. Стеблюка, льотчика-штурмовика капітана В. Волошина, молодшого сержанта О. Федорченка (позивний «Брест»), прапорщика Ю. Лисенка та молодшого сержанта С. Насилевця; зразки холодної, вогнепальної та артилерійської зброї з місць боїв; частини військової техніки, понівеченої у боях; набої; військове спорядження і обмундирування та ін. Виставка створена за фінансової підтримки українського виробника тактичного та військового спорядження М-Тас (http://militarist.ua).